Vyhledat
telefon
HOTLINE:
+420 317 471 319
+420 608 715 400

Tvorba webových stránek a webhostingNabízíme kompletní tvorbu www stránek a to od návrhu designu, přes tvorbu layoutu a doplnění obsahu až po upravení fotografií či dalších prvků.


Vyřídíme pro Vás zdarma registraci doménového jména, zřídíme Webhosting.


Vytvoření kvalitní prezentace je základním krokem k úspěšné propagaci na Internetu. Kvalita webové prezentace nespočívá jen v grafickém zpracování, ale také v hodnotném obsahu, jasné orientaci a optimalizaci. Naší přirozenou úlohou je předání zkušeností, které povedou k vytvoření opravdu kvalitních stránek.


Úroveň grafického zpracování je však důležitou součástí, která působí na podvědomí každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Každý projekt musí být přizpůsoben pro cílovou skupinu.Optimalizace pro vyhledávače (SEO)


Naleznou potenciální zákazníci Váš web ve vyhledávačích? A pokud se jim to podaří, vyberou si z výsledků právě ten Váš? Analýza optimalizace pro vyhledávače Vám ukáže, jak si ve vyhledávačích stojíte a proč. Ale především jak to můžete zlepšit. Návštěvníci přicházející z vyhledávačů mohou totiž tvořit až polovinu Vaší návštěvnosti! Sami od sebe ale nepřijdou.


Na co se zaměřujeme při analýze optimalizace pro vyhledávače?

Klíčová slova
Zjistíme, na jakých pozicích se Váš web nachází ve významných vyhledávačích při zadání důležitých klíčových slov. Doporučíme Vám, na která z nich se vyplatí zaměřit a navrhneme další vhodná klíčová slova.


Zpětné odkazy
Vypátráme odkazy na Váš web po celém internetu. (Říká se jim zpětné odkazy.) Spočítáme, kolik jich je, a vyhodnotíme jejich kvalitu (pro správné SEO je velmi důležitá). Poradíme Vám, jak zpětné odkazy vylepšit a jak jich získat více.


Technické zpracování
Zkontrolujeme přístupnost Vašeho webu pro vyhledávače. Prozkoumáme kód Vašich stránek a jeho strukturu. Podíváme se, jaká používáte URL (webové adresy) a jestli nemáte jeden text na více adresách současně. Pokud objevíme chybu, řekneme Vám, jak ji napravit.


Obsah
Zjistíme, kolik je na Vašem webu relevantního obsahu. Jaká je v něm hustota klíčových slov, jak dobře je propojený odkazy. A jak kvalitně jsou Vaše stránky strukturovány pomocí nadpisů a zvýrazněných pasáží. Doporučíme Vám, jak budovat obsah lépe.


SEO
Registrace v katalozích Zkontrolujeme, jak je Váš web registrován v katalozích. Pokud to bude třeba, tak registrace zaktualizujeme.


Konkurence
Podíváme se, jak si ve vyhledávačích stojí Vaše konkurence, a zjistíme proč.


Ceník hostingu


cena 49 Kč 99 Kč 189 Kč 279 Kč 390 Kč
prostor 15 MB 35 MB 250 MB 500 MB 800MB
mail 10× 30× 100×
scripty php php, asp php, asp, aspx php, asp, aspx
MySQL ano ano ano
počet databází
access ano ano ano
zálohování 20 Kč 20 Kč 20 Kč v ceně v ceně
SMTP 50 Kč 50 Kč 50 Kč v ceně v ceně
plánovač 10×
subdomény 3 30 50
statistika ano ano
Ověření dostupnosti domény: www..   
Hlavní strana | Produkty a služby | Ke stažení | Akční nabídky | Kontakty
zelená firma
TOPlist
©Copyright 2014, Fimak - All rights reserved
Fimak s.r.o. K Dálnici 439, Průhonice 252 43, IČ: 61249696, DIČ: 61249696 - www.fimak.cz