Vyhledat
telefon
HOTLINE:
+420 317 471 319
+420 608 715 400

Správa sítíNaším hlavním zaměřením je správa sítí a informačních technologií. Za nízké ceny nabízíme kvalitní služby, kterými můžete nahradit zaměstnance na pozici správce sítě.


Výhody externí správy sítěPro koho je služba určenaSpráva počítačových sítí a počítačů zejména zahrnujeSpráva sítěRealizace LAN sítí


Provádíme návrhy, výstavbu a servis lokálních počítačových sítí typu Ethernet (CAT5 případně CAT6 ) vč. rozvodu strukturované kabeláže a také komplexní montáž bezdrátové technologie WiFi (2,4 + 5GHz).

Nabízíme také levnější řešení pro domácí použití a malé kanceláře. Mezi hlavní výhody patří zejména možnost dálkové správy a velmi příznivá cena.

V rámci realizace LAN a WAN sítí poskytuje vyčerpávající portfolio datových řešení postavených na prvcích předních světových výrobců. Počínaje kabelážními prvky, přes směrovače, přepínače, síťový management, firewally a zabezpečení, až po řešení VoIP.

Každá zakázka je realizována na základě důkladné předchozí analýzy, případného proměření datové sítě a rozboru současných a budoucích potřeb zákazníka.
Nabídka prací a subdodávek


  1. Strukturované kabeláže kategorie 5e a 6. Návrhy, výkresová dokumentace, realizace tras a měření. Instalace aktivních prvků ( switch, wifi ).
  2. Optické sítě. Návrh a realizace tras. Zakončování optických vláken včetně měření.
  3. Dveřní systémy, vrátníky a závory. Napojení na telefonní systém.
  4. EZS a EPS. Realizace menších objektů, firem a hotelů.
  5. Kamerové systémy CISCO.
  6. Datové projektory. Instalace a nastavení.
  7. Televizní a audio systémy.
  8. Elektrické rozvody 220V menšího rozsahu včetně revizí.
Ověření dostupnosti domény: www..   
Hlavní strana | Produkty a služby | Ke stažení | Akční nabídky | Kontakty
zelená firma
TOPlist
©Copyright 2014, Fimak - All rights reserved
Fimak s.r.o. K Dálnici 439, Průhonice 252 43, IČ: 61249696, DIČ: 61249696 - www.fimak.cz