+420 317 471 319 | +420 608 715 400 info@fimak.cz

Internet a připojení

Domácnosti

Vyhledáme Vám vhodného dodavatele připojení k internetu abyste mohli Internet využívat naplno. Zároveň Vám vytvoříme domácí síť tak, abyste mohli připojit všechna svá zařízení (ať se již jedná o počítač, mobil či tablet, nebo televizi).

Vaši bezdrátovou síť samozřejmě zabezpečíme silným šifrováním. Dodáme Vám výkonný bezpečnostní software pro Vaše počítače.

Firmy

I pro firmy vyhledáme nejvhodnějšího poskytovatele připojení, který je schopen zajistit garantované linky bez agregace.

Firmám navrhneme síť dimenzovanou dostatečně dle jejich potřeb tak, aby bylo snadné je v případě potřeby rozšířit. Síť také zabezpečíme proti různým druhům útoků. Jsme schopni zajistit zálohování důležitých dat na serveru. Zprovozníme NAS server, na který je možné ukládat uživatelská data přístupná odkudkoliv (samozřejmě s použitím bezpečného přenosu dat).

Spolupracujeme se společností GIGANET.CZ

Společnost založena roku 1998, avšak svou aktuální podobu získala až roku 2001, kdy byla oficiálně zaregistrována doména www.giganet.cz a společnost začala poskytovat bezdrátové i kabelové připojení pro firmy i domácnosti. Pokud se tedy nechcete spoléhat na poskytovatele připojení, kteří mají tolik klientů, že můžete zapomenout na jakýkoliv individuální přístup, spolehněte se na připojení od GIGANET.cz.

Všechny informace potřebné k Vašemu rozhodnutí naleznete na již zmíněných internetových stránkách společnosti. Co se týče poskytování připojení pro jiné firmy, nabízíme připojení pro náročnější uživatele, jakými jsou živnostníci a menší firmy, které požadují vysokou kvalitu internetového připojení. Poskytujeme neomezené připojení a to nejen v lokalitách uvedených na internetových stránkách, ale i všude v České republice.
K připojení pro firmy poskytujeme výhody, jako například garanci dostupnosti a propustnosti linky a sdíleného prostředí. Dále garantujeme plně zálohovanou velkokapacitní síť, která Vám poskytne flexibilní spojení s okolním světem. Zajistíme, že Vaši klienti a obchodní partneři nebudou již nikdy čekat na data od Vás. Uživatelskou podporu zajišťujeme 24 hodin denně, 365 dní v roce, protože víme, jak je pro firmy důležité spojení s klienty a obchodními partnery. Hlavní výhodou je, že naše internetové připojení je stabilní a plnohodnotné.

Pokud jste se rozhodli objednat si internetové připojení právě u naší společnosti GIGANET.cz, stačí jen využít kontaktů, které naleznete na našich internetových stránkách www.giganet.cz. Pokud máte jakýkoliv dotaz, co se poskytování služeb od naší společnosti týče, stačí nás kontaktovat přes naše internetové stránky.